Apie mus

UAB “Lola tur” įkurta 1991 metais. Įmonė formavosi ir vystėsi Lietuvos ekonomikos atkūrimo metu. Tuo metu mūsų partneriais tapo daugelis Lietuvos ir užsienio kompanijų. Profesionalaus ir kokybiško darbo dėka mes išsaugojome savo pozicijas rinkoje.

1994 metais pradėjome veiklą turizmo srityje. Teikiamos visos paslaugos šioje aptarnavimo srityje. Bendradarbiaujame su žinomais kelionių organizatoriais, tokiais kaip „Novaturas“, „Tez Tour“, „Cruiselines.lv“ , „Top Turas“, „Grūda“ , „Wrislit“ ir kt. Savo turistams galime pasiūlyti populiariausius užsienio kurortus – Turkiją, Ispaniją, Italiją, Bulgariją, Egiptą; kokybiškai ir puikiai pailsėti lietuviškuose kurortuose: Druskininkuose, Birštone, Palangoje, Nidoje bei didžiausiuose miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.
Įmonėje dirba profesionalūs ir atsakingi darbuotojai, kurie teikia poilsinių, pažintinių bei verslo kelionių organizavimo paslaugas, rezervuoja viešbučius, padeda savo turistams gauti vizas į NVS bei visas kitas pasaulio šalis, taip pat padeda įsigyti draudimą, kelionės bilietus autobusu ir lėktuvu.
Esame akredituoti Rusijos ir Baltarusijos ambasadose.

Tad jei nusprendėte komfortiškai pailsėti, norite, kad poilsis būtų nepamirštamas - padėsime įgyvendinti Jūsų svajones!
Stengsimės suteikti visą naudingą ir reikalingą informaciją savo klientams, nes mums grįžtamasis ryšys yra labai svarbus.


"Pasaulis yra knyga, ir tie, kurie nekeliauja, skaito tik pirmą puslapį." Šventasis Augustinas.