Šiaurės GOA

Kalangu tas, tai šiaurės Goa paplūdimių „karalius“ – Kalangutas yra tipiškas Goa paplūdimys su linguojančiomis vėjyje palmėmis, puraus smėlio ruožais ir daug saulės. Pavadinimas „Calangute“reiškia „žvejų žemė“, ir iš tikrųjų – jo kraštovaizdį paįvairina nedideli Arporos, Bagos ir Kandolimo žvejų kaimeliai. Šis paplūdimys yra tik už kelių kilometrų  nuo naktinio gyvenimo gatve vadinamos
Baga – populiarus paplūdimys ir turistų pamėgtas šiaurinės Goa dalies kurortas. Jis labiau populiarus tarp vakariečių turistų, kurie nori pasimėgauti ir vandens sporto pramogomis, ir aktyviu naktiniu gyvenimu. Bagos paplūdimys žymus pačiais išrankiausiais restoranais visame Goa. Nuo pačių paprasčiausių paplūdimio užkandinių iki rafinuotų maitinimo įstaigų.


Arpo ra – tipiškas šiaurinės Goa miestelis, ramesnis už netoliese esantį Bagą. Arčiausiai Arporos esantis Bagos paplūdimys idealiai tinka tiems, kurie mėgsta kaitintis saulėje, o jeigu esate nusiteikę ilsėtis aktyviai, čia rasite  vandens pramogų. Kurorte didžiulis restoranų pasirinkimas – jų virtuvė nuo tarptautinės iki vietinės. Arporoje šeštadieniais vyksta naktiniai turgūs. Kando limas – aukštesnio lygio, tvarkingesnis Šiaurės Goa paplūdimys. Tai gyva, judri vietovė su gražiu, aukso spalvos smėlio paplūdimiu, kuriame netrūksta nei kopų, nei vandens sporto pramogų. Gatvėse galybė parduotuvių ir restoranų, kuriuose yra ką veikti. Gatvės pagyvėja vakarais, kai paplūdimyje atsidaro daugybė žavingų laikinų medinių ir iš palmių lapų suręstų restoranų ir barų, siūlančių vietinės ir tarptautinės virtuvės patiekalų, tarp jų ir platų asortimentą iš jūros gėrybių paruošto vietinio maisto.